Solární systémy

S každým paprskem slunečního světla přichází revoluce do Vaší domácnosti!

Ušetřete na energetických nákladech a zároveň snižte svůj ekologický otisk - to vše díky síle slunce. Systém solárního ohřevu vody je poměrně jednoduchý a tak i velice spolehlivý. Při správném navržení a převážně slunném počasí dokáže takový systém od jara do podzimu kompletně pokrýt spotřebu teplé vody v domácnosti. ​​

 

Vytvořme společně moderní energetické řešení! Kontaktujte nás přes formulář  níže.

 

Solární kolektory SUNTIME

Solární kolektory jsou nejjednodušším způsobem, jak využít sluneční záření pro výrobu energie. Stačí pouze postavit do cesty slunečních paprsků plochý solární kolektor. Na absorpční ploše kolektoru se přemění sluneční záření v teplo, které je využito k ohřevu teplé vody, ohřevu topné vody nebo k ohřevu vody v bazénu.

Propuls, náš partner, který patří ke špičce v oboru solárních systémů nám dodává kvalitní české kolektory SUNTIME.

Montáž

Montáž solárního systému na střechu je ideálně směřována pro největší absorpci slunečního svitu a nejlepší účinnost na jižní světovou stranu. Kotvící háky jsou přišroubovány přímo na nosných prvcích střechy a drží celou konstrukci, na které jsou připevněny termické panely.

Jednoduchá a kompaktní čerpadlová skupina, která pomocí oběhového čerpadla zajišťuje oběh solární kapaliny v systému je umístěna tak, aby byl umožněn přístup a případný servis. Naše zkušenosti zaručují, aby navržený systém splnil Vaše přání a zpříjemnil Vaše bydlení.

 
 

Nová zelená úsporám

Nespornou výhodou je, že stát nabízí možnost čerpat dotace na solární systémy z programu Nová zelená úsporám, a to až do výše 60 000 Kč. Naše společnost E-Sea s. r. o. disponuje potřebnými certifikáty a zkušenostmi, které jsou pro získání dotací nezbytné.

Nová zelená úsporám

Největší výhody solárních systémů

✔  Úspora nákladů na vytápění a ohřevu teplé užitkové vody

✔  Dobrá investice

✔  Spolehlivost a dlouhá záruka

✔  Ekologické řešení

✔  Nízké provozní náklady

✔  Odbourání závislosti na konvenčních zdrojích energie

 

Kontaktní formulář

OCHRANA OSOBNÍCH ÚDAJŮ: