Služby

Díky našim dlouholetým zkušenostem a špičkovému technologickýmu vybavení jsme schopni poskytnout komplexní služby v oblasti elektroinstalací. Bez ohledu na rozsah a náročnost projektu zajistíme, že Vaše elektroinstalace bude nejen efektivní, ale také plně spolehlivá.

Specializujeme se nejen na novostavby, kde naše znalosti a kreativita přichází k užitku při plánování a implementaci moderních systémů, ale také na renovace existujících elektrických zařízení.

Specializujeme se na modernizaci instalací veřejného osvětlení s cílem snížit energetickou spotřebu a zlepšit životní prostředí ve městech.

S naším přístupem a moderními technologiemi přinášíme světlo, které je efektivní, šetrné k životnímu prostředí a přispívá k udržitelnému rozvoji městských prostor.

Specializujeme se na důkladné revize elektrických zařízení, zahrnující elektrické stroje, budovy a hromosvody.

S nasazením kvalifikovaných odborníků a využitím nejmodernějších technologií přistupujeme ke každé revizi s maximální precizností a pozorností k detailům. Naším cílem je zajistit bezpečnost, spolehlivost a optimální výkon elektrických zařízení pro naše klienty.

Jsou zařízení, která využívají energii z nízkopotenciálního zdroje tepla a přeměňují ji na teplo.
Tepelná čerpadla využívají jako zdroj energie zemi, vzduch nebo vodu.

V současné době jsou tato zařízení na vysoké úrovni, jsou velmi tichá a úsporná. Instalují se na rodinné domy, bytové domy, komerční budovy nebo na spoustu jiných aplikací, kde je potřebná teplá voda či kvalitní vytápění

V případě Vašeho zájmu o elektroinstalace, vhodný zdroj na vytápění, ohřev teplé vody či komplexní fotovoltaický systém, můžeme nabídnout kompletní návrh řešení, přes poradenství až po realizaci.

Náš odborný tým je připraven Vám vypracovat detailní návrh na míru, který plně odpovídá Vašim konkrétním potřebám a finančním možnostem.