Rekuperace

Každý nádech bude svěží!

Rekuperační systémy Vám zaručí kontrolu nad kvalitou vzduchu. Díky inovativním technologiím recyklace tepla a pohlcování vlhkosti přinášejí nejen svěžest do Vašeho domova, ale i ochranu před alergeny a nečistotami. Zlepšete kvalitu života pro svou rodinu díky čistému a revitalizovanému vzduchu.

Rekuperace je řízený systém výměny vzduchu, kdy se energie odváděného vzduchu využívá k ohřevu toho, který přivádíme dovnitř budovy. V létě se naopak vzduch vháněný do budovy příjemně ochlazuje. Přiváděný vzduch do budovy je veden přes filtr, který odstraňuje prach, smogové prvky a alergeny.

 

Vytvořme společně moderní energetické řešení! Kontaktujte nás přes formulář  níže.

 

Funkce rekuperace

Rekuperace snižuje náklady na vytápění, ale především v domě vytváří zdravé klima s čerstvým vzduchem. Nárůst cen energií vede ke stavbě domů s lepšími tepelně izolačními vlastnostmi a těsným venkovním pláštěm, který zamezuje jakémukoli průniku vzduchu do interiéru.

Správného hygienického a ekonomického větrání můžeme spolehlivě dosáhnout pouze nuceným a řízeným větráním – rekuperace tepla, kterým zamezíme zvyšování vlhkosti, která je jednou z hlavních příčin kondenzace vody na oknech a tvorby plísní.

Technické parametry

Srdcem rekuperační jednotky je tepelný výměník, který dokáže využít až 95 % tepla z proudu odváděného vzduchu, což přináší podstatnou úsporu nákladů na energie spojené s vytápěním a větráním domu. U dnešních dobře zateplených staveb tvoří ztráta větráním až polovinu tepelných ztrát domu. Náš systém rekuperace je schopen tuto ztrátu zredukovat na minimum.

Technické parametry rekuperačních jednotek s velkou rezervou splňují platné předpisy i požadavky zákazníků. Nízká hladina hluku, minimální údržba a intuitivní ovládání představují tu správnou volbu pro zákazníka. Tam, kde je potřeba, mohou zůstat okna zavřená a neproniká tak do místností žádný hluk z venčí.

 
 

Nová zelená úsporám

Nespornou výhodou je, že stát nabízí možnost čerpat dotace na rekuperace z programu Nová zelená úsporám nebo Kotlíkové dotace, a to až do výše 100 000 Kč. Naše společnost E-Sea s. r. o. disponuje potřebnými certifikáty a zkušenostmi, které jsou pro získání dotací nezbytné.

Nová zelená úsporám

Větrací systémy BRINK

Náš kvalitní dodavatel větracích systémů do vašich budov je firma STORC která je od roku 2012 exkluzivním dodavatelem Holandských rekuperačních jednotek BRINK.

Vzduchotechnické potrubí Air Excellent je ověřený plastový rozvod rekuperace BRINK vyvinutý a vyráběný v rámci skupiny Centrotec firmami Ubbink a Brink.

 
 

Největší výhody rekuperace

Kvalita vzduchu srovnatelná s čerstvým vzduchem

✔ Trvale čerstvý vzduch bez pylů a prachu

Zdravý domov bez vlhka, plísní a roztočů

✔ Ekologické řešení

Kontaktní formulář

OCHRANA OSOBNÍCH ÚDAJŮ: