O nás

O naší společnosti

Společnost E-Sea (Energy-Sun,earth,air) s.r.o. působí na trhu od září roku 2017. Zásadním cílem společnosti je poskytnout profesionální služby našimi proškolenými a zkušenými pracovníky, kteří mají dlouholeté zkušenosti v oborech. Z tohoto důvodu klademe důraz na neustálé rozvíjení znalostí a dovedností pracovníků, abychom mohli stávajícím i budoucím zákazníkům nabídnout ty nejnovější technologie a kvalitní služby.

Hlavním zaměřením naší společnosti jsou instalace tepelných čerpadel, fotovoltaických systémů a termických solárních systémů. Dále vyhotovujeme návrhy a provádíme montáže podlahového vytápění, radiátorů a elektrického podlahového vytápění. Rovněž se věnujeme instalaci rekuperací. K těmto zdrojům též zajišťujeme dotace, které Vám mohou ušetřit Vaše finance.

Další významnou námi nabízenou službou je vytápění, chlazení a větrání budov, které je v dnešní době velmi žádané. Vytápění a větrání budov je prováděno za pomoci tepelných čerpadel nebo kotlů na biomasu a pevná paliva.

Zabýváme se také montáží a opravami elektroinstalací, montáží a servisem veřejného osvětlení a revizemi elektrických zařízení.

Naší největší výhodou je zajištění kompletního záručního a pozáručního servisu tepelných čerpadel, solárních systémů, fotovoltaických soustav a elektroinstalace.

 

Proč zrovna my?

  • Montáž na klíč

  • Profesionální přístup

  • Dlouholeté zkušenosti

  • Záruční a pozáruční servis

  • Stovky spokojených zákazníků

  • Kompletní návrh vytápění a TUV