O naší společnosti

Společnost E-Sea s. r. o. působí na trhu od září roku 2017. Zásadním cílem společnosti je poskytnout profesionální služby našimi proškolenými a zkušenými pracovníky, kteří mají dlouholeté zkušenosti v oborech. Z tohoto důvodu klademe důraz na neustálé rozvíjení znalostí a dovedností pracovníků, abychom mohli stávajícím i budoucím zákazníkům nabídnout ty nejnovější technologie a kvalitní služby.

Společnost se zabývá především montáží elektroinstalací, opravami elektroinstalací, montáží a servisem veřejného osvětlení a revizemi elektrických zařízení.

Další významnou námi nabízenou službou je vytápění a větrání budov, které je v dnešní době velmi žádané. Vytápění a větrání budov je prováděno za pomoci tepelných čerpadel, přes plynové kotle, kotle na biomasu a pevná paliva.

Vedle výše zmíněných služeb vyhotovujeme rovněž návrhy a provádíme montáže podlahového vytápění, radiátorů a elektrického podlahového vytápění. Společnost se dále zabývá instalací termických solárních systémů, fotovoltaických systémů a rekuperací. K těmto zdrojům též zajišťujeme dotace, které Vám mohou ušetřit Vaše finance.